"Київстар" спільно з Google запускає для бізнес-клієнтів розсилки по RCS

Київ. 2 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Мобільний оператор компанія "Київстар" розпочав використовувати у своїй мережі нову технологію надсилання повідомлень – Rich Communication Services (RCS) від компанії Google.

Як зазначається в повідомленні оператора в середу, це новий тип розсилок, який, на відміну від звичайних SMS, дає більше можливостей для бізнесу в наданні інформації, залученні клієнтів та спілкуванні з ними безпосередньо.

Фахівці оператора у співпраці з Google вже завершили інтеграцію нової технології та готові пропонувати її українському бізнесу.

"RCS-повідомлення виводять якість взаємодії бізнесу з клієнтом на новий рівень інтерактивності. За даними Google, бренди, які використовують цю технологію, відзначають стрімке зростання залученості клієнтів порівняно з класичними каналами. Наприклад, ймовірність миттєвої покупки в каналі RCS вища на 72%, ознайомлення із пропозицією більше у 35 разів, а реакція на неї краща вдвічі, ніж на класичні повідомлення", – процитовано у повідомленні слова керівника департаменту додаткових послуг та операторських відносин "Київстар" Олександра Галушка.

Серед головних переваг нового типу повідомлень: значно більший розмір тексту; надсилання зображень, аудіо, відео та інших файлів; чат-боти для миттєвої комунікації із клієнтами та зворотного зв’язку щодо продуктів та послуг; функція каруселі для показу кількох продуктів в одному повідомленні; зручні кнопки для переходу на сайт, QR; а також аналітичні звіти для брендів із повідомленнями про прочитання та статистикою залучення клієнтів.

Наразі цю технологію підтримують понад 5 млн Android-пристроїв у мережі "Київстар" і їхня кількість збільшується органічно.

Як зазначають у Google, у всьому світі вже понад 500 млн людей перейшли із SMS на RCS-чат із розширеними можливостями.

administrator

Related Articles