Литовський завод добрив Lifosa планує частково відновити роботу в грудні

Вільнюс. 7 листопада. ІНТЕРФАКС/BNS – Завод фосфорних добрив Lifosa (Литва), що входить до "Єврохіму" та свого часу припинив діяльність через західні санкції, планує розпочати виробництво добрив першого тижня грудня на зниженій потужності, йдеться в повідомленні Lifosa.

За інформацією компанії, рішення про відновлення виробництва було ухвалено після досягнення тимчасової домовленості з тимчасовим адміністратором заводу щодо закупівлі необхідної сировини.

Раніше тимчасовий адміністратор підприємства Римвідас Ваштакас говорив, що виробництво може бути відновлено у середині листопада.

Виробник фосфорних добрив Lifosa 10 квітня призупинив діяльність після того, як Євросоюз 9 березня ввів санкції проти теперішнього бенефіціара підприємства, російського бізнесмена Андрія Мельниченка. "Єврохім" 10 березня повідомив, що 9 березня Мельниченко перестав бути його бенефіціаром, а також вийшов із ради директорів.

З 24 травня на литовському підприємстві діє тимчасовий адміністратор Financu guru, завданням якого є забезпечити роботу заводу без порушення міжнародних санкцій. На початку серпня завод відновив роботу після чотиримісячного простою, а у вересні знову припинив через брак одного з основних видів сировини – аміаку – та різкого подорожчання природного газу.

У середині жовтня тимчасовий адміністратор компанії схвалив призначення головою Lifosa колишнього топменеджера "Єврохіму" Андрія Савчука.

administrator

Related Articles