Майстер-клас із скрапбукінгу в м. Кропивницький

Великодні листівки у стилі скрапбукінг — це чудовий спосіб відзначити свято та продемонструвати свою творчість. Такі листівки часто містять теми, пов’язані зі святом, такі як зайчики, яйця, курчата, квіти та пастельні кольори. Ці елементи передають суть Великодня і викликають почуття радості та оновлення.

Скрапбукінг – це свобода творчості! Тут немає строгих правил, тож дайте волю своїй уяві. Експериментуйте з різними макетами, комбінаціями кольорів і прикрасами, щоб створити унікальний і привабливий дизайн. Адже листівки у стилі скрапбукінгу — це чудовий спосіб відсвяткувати свято та поділитися своєю любов’ю і творчістю з іншими.

Записуйтесь на майстер-клас, який проведе у середу 17 квітня о 16:00 у Гончаренко центрі Кропивницького мисткиня Юлія Довгейко, і переконайтеся у цьому самі. Будь ласка, обов’язково візьміть з собою на заняття ножиці, а також різні гудзики, стрічки, нешироке мереживо, намистинки, щоб прикрасити свою листівку.

Щоб організатори знали, скільки людей чекати, зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням – https://cutt.ly/Fw7fz3yv – і без зайвих нагадувань чи додаткових запрошень приходьте за адресою вул. Велика Перспективна, 4 а (другий поверх). Нагадаємо, що участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, і у цьому також, безкоштовна!

administrator

Related Articles