Маск продав акції Tesla на $4 млрд за три дні

Київ. 9 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Американський мільярдер Ілон Маск продав акції заснованої ним компанії Tesla Inc. на загальну суму близько $4 млрд за минулі три торгові дні, почавши розпродавати папери через тиждень після закриття угоди з купівлі Twitter Inc.

Мільярдер продав близько 19,5 млн акцій виробника електромобілів за ціною $189,58-219,9 за папір у період із п’ятниці по вівторок, ідеться в документах, поданих Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) США.

Акції Tesla дешевшали за підсумками всіх трьох сесій, загалом втративши 11,2% і опустившись нижче $200 за папір уперше з червня 2021 року.

Маск за останній рік уже продав акції Tesla на суму $31,81 млрд без урахування останніх продажів, згідно з даними Dow Jones Market Data Group.

Після чергового раунду реалізації паперів бізнесмен написав у твіттері, що більше не планує їх продавати.

Частка Маска в Tesla скоротилася до 14,1% з 14,7%, він володіє 465,1 млн акцій компанії.

Як повідомлялося, мільярдер завершив купівлю твіттера наприкінці жовтня. Спочатку компанія прийняла пропозицію Маска про купівлю за $44 млрд 25 квітня, а 8 липня він повідомив соцмережі, що відмовляється від угоди, оскільки не отримав реальних даних про кількість фейкових акаунтів.

Судові розгляди мали розпочатися 17 жовтня, проте після того як мільярдер заявив про намір повернутися до завершення угоди, суд дав сторонам час, щоб досягти згоди.

administrator

Related Articles