Маск розпустив раду директорів Twitter

Київ. 1 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Американський мільярдер Ілон Маск розпустив раду директорів Twitter Inc. і тепер одноосібно керує компанією, угоду купівлі якої він закрив минулого тижня.

Twitter повідомила про розпуск ради директорів відповідні регуляторні органи.

Як пояснюється на сайті Агентства регулювання діяльності фінансових інститутів (Financial Industry Regulatory Authority, FINRA), роль ради директорів полягає в "турботі про інтереси акціонерів". Проте у Twitter залишився лише один контролюючий акціонер, і компанії не потрібна рада директорів.

До завершення операції з придбання Twitter до ради директорів компанії, зокрема, входив колишній CEO Параг Агравал. Його було звільнено з цієї посади минулого тижня поряд із декількома іншими топменеджерами Twitter.

Як повідомлялося, Twitter прийняла пропозицію Маска про купівлю за $44 млрд 25 квітня, а 8 липня він повідомив компанії про відмову від угоди, оскільки не отримав реальних даних про кількість фейкових облікових записів.

Судові розгляди за позовом Twitter до Маска через його відмову від купівлі соцмережі мали розпочатися 17 жовтня, проте після того як мільярдер заявив про намір повернутися до її завершення, суд дав сторонам період до 28 жовтня, щоб досягти угоди.

Дії мільярдера щодо купівлі Twitter перевіряють американські регулятори.

administrator

Related Articles