Маск запропонував усім кандидатам у президенти США використовувати твіттер

Вашингтон. 25 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Власник Twitter Ілон Маск запросив усіх кандидатів у президенти США на виборах 2024 року на свою платформу.

“Усіх кандидатів у президенти ласкаво просимо на цю платформу!” – написав Маск.

Тим часом технічні збої, що виникли на платформі під час оголошення про участь у виборах губернатора Флориди Рона Десантіса, стали темою численних жартів.

Зокрема, президент США Джо Байден у самий розпал неполадок написав у твіттері: “Це посилання працює” і прикріпив посилання на сторінку пожертвувань для своєї кампанії.

Основний противник Десантіса – експрезидент Дональд Трамп назвав заяву суперника у твіттері “катастрофою”.

“Овва! Старт кампанії Десанктуса у твіттері – це КАТАСТРОФА! Уся його передвиборча кампанія обернеться катастрофою. ДИВІТЬСЯ”, – написав Трамп у телеграм-каналі.

Пізніше він розмістив відео невдалого запуску ракети з титрами “Рон! 2024”.

Зі свого боку телеканал Fox News розмістив на своєму сайті банер “Час самодіяльності. Сильно розрекламоване президентське оголошення Рона Десантіса – катастрофа у твіттері”.

На домашній сторінці мережі також було розміщено рекламу: “Хочете насправді побачити і почути Рона Десантіса? Дивіться Fox News о 8-й годині вечора”.

Губернатор Флориди офіційно оголосив у середу, що балотується на пост президента США у 2024 році.

“Я балотуюся в президенти, щоб очолити наше велике повернення Америки”, – заявив Десантіс у бесіді з власником Twitter Маском у голосовому чаті Twitter Spaces.

Захід розпочався з проблем зі звуком і підключенням, через які обговорення затягнулося більш ніж на 20 хвилин.

Під час розмови Десантіса і Маска спостерігалися технічні перебої в голосовому чаті, звук неодноразово переривався.

“Сервери дещо перевантажені”, – сказав Маск.

Мобільний застосунок Twitter виходив із ладу, користувачі скаржилися, що не можуть прослухати трансляцію. За словами модератора дискусії Девіда Сакса, перебої могли бути викликані великою кількістю людей, які намагаються приєднатися до прослуховування.

administrator

Related Articles