McDonald's іде з російського ринку

Москва. 16 травня. ІНТЕРФАКС – Американська McDonald’s Corp. (SPB: MCD), найбільша у світі мережа ресторанів швидкого обслуговування, піде з російського ринку.

Компанія запустила процес продажу російського бізнесу. Передбачається, що McDonald’s продасть увесь портфель ресторанів локальному покупцеві, йдеться у повідомленні компанії.

Ці ресторани більше не зможуть використовувати бренд і меню McDonald’s. При цьому компанія планує зберегти свої торговельні марки в РФ.

"Через гуманітарну кризу, спричинену війною в Україні, та прискорення непередбачуваності операційного середовища McDonald’s дійшов висновку, що подальше володіння бізнесом у Росії недоцільне і не відповідає цінностям McDonald’s", – наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, раніше компанія оголосила, що з 14 березня тимчасово призупиняє обслуговування в російських ресторанах, при цьому її офіс у РФ продовжить працювати в тому самому режимі. Своє рішення компанія пояснила тим, що наразі "не може гарантувати безперебійну роботу основних напрямів, підтримання ключового асортименту на підприємствах мережі та високі стандарти якості, до яких звикли гості".

У системі McDonald’s у Росії працюють понад 62 тис. осіб, на підприємствах постачальників – ще близько 100 тис.

administrator

Related Articles