Мережа "Укртелекому" може споживати до 14 тис. л дизпального на добу за критичного навантаження на електромережу та аварійних відключень

Київ. 1 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Фахівці АТ "Укртелеком" у режимі 24/7 відстежують роботу обладнання, щоб запобігати перебоям у наданні сервісів.

Як повідомили в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у пресслужбі "Укртелекому", оператор пройшов випробування аварійними відключенням та підготувався до системних віялових відключень електроенергії.

"Найважливіші інтернет-вузли "Укртелекому" обладнані генераторами автономного живлення та мають запас пального щонайменше на добу роботи. Якщо електроживлення немає довше, то доставляють пальне для дозаправлення генератора. Такі генератори утримують зв’язок навіть за довготривалих відключень електроенергії. Добова інвестиція компанії у стабільність послуг зв’язку становить до 14 тис. літрів дизпального за критичного навантаження на електромережу та аварійних відключеннях", – заявили в компанії.

Крім того, запас міцності мережі "Укртелекому" наразі забезпечують акумуляторні батареї, якими укомплектовано майже всі об’єкти оператора. Ємність батарей розрахована на термін до п’яти-шести годин залежно від об’єкта зв’язку.

"Якщо говорити про традиційну телефонію, то під час роботи обладнання оператора на вузлах зв’язку для користування абонентом послугою потрібен лише звичайний телефонний апарат, який працює без електроживлення (не радіотелефон). Але для того щоб абоненти могли користуватися послугами фіксованого інтернету, потрібно, щоб і клієнтське обладнання – модем та роутер – працювало, не було знеструмленим", – зазначають у компанії.

В "Укртелекомі" закликають абонентів потурбуватися про те, щоб забезпечити мінімальний запас живлення для своїх пристроїв – маршрутизатора, модема та комп’ютера.

administrator

Related Articles