Мережі супермаркетів в Україні збільшують кількість магазинів з автономним живленням

Київ. 9 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Українські мережі супермаркетів продовжують збільшувати кількість торговельних об’єктів, обладнаних генераторами та "старлінками" на випадок тривалих відключень електроенергії.

Як повідомила пресслужба "АТБ", на початок грудня компанія обладнала генераторами 235 магазинів мережі й має намір збільшити їх кількість у грудні-січні. У такий спосіб 20% працюючих магазинів мережі на сьогодні можуть працювати автономно.

У мережі "Сільпо" наразі налічується 65 обладнаних генераторами торговельних точок, що становить близько 21% від усіх працюючих магазинів. За даними компанії, до кінця грудня частка супермаркетів з автономним живленням збільшиться в мережі до 60% (179 точок), а в січні – до 95% (285).

Varus також використовує додаткові мобільні генератори для оперативного під’єднання до електроживлення супермаркетів із найбільшим потоком клієнтів у пікові години навантаження, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у пресслужбі мережі.

"Для тих магазинів, які поки що необладнані генераторами, Varus має чіткий алгоритм дій для співробітників. Вони оперативно вживають заходів щодо збереження продукції, щоб у разі необхідності перевезти її на збереження до іншого супермаркету мережі", – повідомила компанія.

Крім генераторів, опитані агентством мережі супермаркетів закуповують пристрої для забезпечення безперебійного інтернет-зв’язку. За даними "Сільпо", 170 "старлінків" уже закуплені та надійдуть для встановлення в магазинах до 19 грудня. Як повідомила мережа "АТБ", у компанії мають намір найближчим часом закупити щонайменше 300 "старлінків".

Ритейлерська мережа "АТБ" станом на 23 лютого налічує 1 316 магазинів у 351 населеному пункті 24 областей країни. Станом на 5 грудня у мережі працюють 1 154 магазини.

Мережа супермаркетів "Сільпо", що входить до групи Fozzy Group, налічує 300 магазинів.

У мережі Varus налічується 101 супермаркет. Наразі працюють торговельні об’єкти у Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Київській областях та у столиці.

administrator

Related Articles