Мінагрополітики та ГО ексміністра екології співпрацюватимуть у сфері охорони навколишнього середовища

Київ. 11 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство аграрної політики та продовольства України та громадська організація "Український кліматичний кадастр" (Київ) домовилися про співпрацю щодо впровадження в країні практик стійкого органічного та точного землеробства, популяризації заходів щодо секвестрації вуглецю, збереження родючості ґрунтів та розвитку тварин принципами економіки замкнутого циклу

Відповідний меморандум про взаєморозуміння та співпрацю 11 листопада підписали міністр агрополітики України Микола Сольський та ексміністр захисту навколишнього середовища та природних ресурсів Роман Абрамовський, чинний голова ГО "Український кліматичний кадастр".

За даними відомства, спільна робота здійснюватиметься за напрямами просування проєктів із секвестрації вуглецю у ґрунті на міжнародний вуглецевий ринок; інформаційної експертної підтримки Мінагрополітики щодо тенденцій та котирувань європейського ринку торгівлі квотами на викиди; підвищення ефективності діяльності у сфері охорони навколишнього середовища, надання відповідних пропозицій, розроблення відповідних проєктів та інших документів.

administrator

Related Articles