Мінагрополітики визначило майже 1,5 тис. отримувачів рукавів для зберігання зерна

Київ. 31 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство аграрної політики та продовольства України і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розглянули заявки від українських аграріїв на безоплатне отримання полімерних рукавів для зберігання зерна, у рамках першого етапу програми гуманітарної допомоги визначено 1497 отримувачів рукавів.

Як повідомляється на сайті Мінагрополітики в понеділок, загалом планується розподілити 30 тис. одноразових полімерних зерносховищ місткістю по 200 тонн.

Відомство нагадало, що гуманітарний проєкт Мінагрополітики та ФАО реалізують за фінансової підтримки Канади, Японії та австралійської благодійної організації Minderoo Foundation, які надали разом $60,5 млн.

За даними відомства, запити на отримання одноразових зерносховищ можуть подавати аграрії із земельними ділянками площею від 100 до 10 тис. га, розташованими на підконтрольних уряду територіях України. Претенденти зобов’язуються використовувати отримані рукави виключно для зберігання власної продукції, а також самостійно забрати їх зі складів у своїй або сусідній області (з Дніпропетровської – для сільгоспвиробників із Донецької, Луганської чи Запорізької областей, із Миколаївської – для сільгоспвиробників із Херсонської області).

administrator

Related Articles