Мінкультури запустило Об'єднану платформу культури та медіа під час війни – Ткаченко

Київ. 13 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство культури та інформаційної політики запустило Об’єднану платформу культури та медіа під час війни.

"Сьогодні ми запускаємо Об‘єднану платформу культури та медіа під час війни. На сайті https://united.mkip.gov.ua зібрані всі проєкти та фонди, що реалізуються Міністерством культури та інформаційної політики України від початку широкомасштабного вторгнення РФ", – написав Ткаченко у телеграм-каналі.

За його словами, разом із партнерами, волонтерами та найкращими спеціалістами з різних сфер, відомство створило та запустило понад 20 масштабних проєктів для привернення уваги миру до війни в Україні та консолідації міжнародної спільноти у спротиві російській агресії.

"Докази військових злочинів РФ, знищення культурної спадщини, унікальні фото та відео, боротьба з дезінформацією, воєнна творчість та багато інших ініціатив відтепер доступні на платформі https://united.mkip.gov.ua. Запрошую всіх доєднуватись, споживати лише перевірене та якісне, підтримувати наші проєкти своєю увагою та ділитися з друзями", – додав міністр.

Джерело: https://t.me/otkachenkokyiv/1581

administrator

Related Articles