Міноборони Японії попередило про нестачу боєприпасів та запчастин для літаків – ЗМІ

Токіо. 1 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міноборони Японії оприлюднило інформацію про те, що японські військові зазнають браку боєприпасів, зокрема ракет-перехоплювачів, та запчастин для літаків, повідомило "Дзідзі".

"Міністерство оборони дедалі сильніше відчуває загрозу від нестачі боєприпасів, зокреа й ракет та запчастин, зокрема для літаків. Це незвичайно, що інформацію про постачання боєприпасів роблять публічною з метою знайти відгук у громадської думки", – зазначає агентство.

З метою вирішення цієї проблеми та збереження можливості діяти в умовах можливого конфлікту, відомство надсилає запит про додаткове фінансування.

21 жовтня Міноборони Японії повідомило, що спромоглося забезпечити систему ПРО лише на 60% від необхідних для неї ракет-перехоплювачів. Як зазначає агентство, проблема полягає в тому, що ціна ракети – дедалі технічно складнішої – зростає, але виділені на закупівлю кошти залишаються колишніми.

Наприкінці вересня "Кіодо" повідомляло з посиланням на неназваних високопосадовців, що уряд Японії розглядає можливість різкого збільшення оборонних витрат і спрямування на потреби оборони $279 млрд протягом п’яти років, починаючи з 2023 фінансового року. Нові плани відображають прагнення Токіо "фундаментальним чином зміцнити" оборонний потенціал країни у світлі посилення військової могутності КНР та розвитку КНДР ракетної та ядерної програм, зазначало "Кіодо".

administrator

Related Articles