Міжрегіональна Конференція «Стратегії регіонального розвитку. Як досягти ефективності»

Міжрегіональна Конференція «Стратегії регіонального розвитку. Як досягти ефективності»

Запорізька обласна рада та ГО «Народний Захист» в рамках реалізації Проєкту «Стратегіічний роз-ПИЛ» (Громадський контроль за використанням  коштiв мiсцевих бюджетних програм та iх вiдповiдностi напрямам Стратегiй розвитку регiонiв) проводять  Міжрегіональну Конференцію:

«Стратегії регіонального розвитку. Як досягти ефективності»

Як пов’язане знищення рашистами критичної інфраструктури та Стратегії регіонального розвитку. Яке відношення Стратегії мають до відбудови. Яке законодавче забезпечення, залучення громадян, відкритість, прозорість, підзвітність процесу. Які негативні та позитивні практики формування та досягнення цілей Стратегій регіонального розвитку будемо обговорювати на підставі актуальних досліджень.

Мета проєкту: підвищення рівня знань та навичок  представників публічної влади, членів територіальних громад, громадських активістів, представників громадських об’єднань, депутатського корпусу  з питань залучення громадськості до розробки, реалізації та звітування про реалізацію  Стратегій розвитку регіонів. Підвищення рівня відкритості, прозорості та підзвітності процесу стратегування. Запровадження нових механізмів відкритості та ефективності стратегування та  бюджетування.

Коли? 28.10.2022   10:00- 14:00

Де? ZOOM, Запоріжжя, Немировича Данченко, 46

Програма Конференціїhttps://drive.google.com/file/d/1A8CuxbYt7E6VcjLCXH5YXsjWedxQx5ab/view?usp=sharing 

Які теми розглянемо? 

1.     Питання  відповідності бюджетних Програм цілям регіональної Стратегії .  Негативні, позитивні практики. Рекомендації.

2.     Стан правового забезпечення процесу стратегування. Вплив на досягнення цілей Стратегій (Залучення громадськості, прозорість, підзвітність).  Рекомендації.

 3. Відновлення та Стратегії регіонального розвитку. Чи є зв’язок.

Зареєструватись на подію можна тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeUxYNyyL8i2SRujumhdkwP05mA8vzj1S6wTQ1W2UIU_R8e0Q/viewform?usp=sf_link 

Screenshot_3

administrator

Related Articles