Молодь Павлограда запрошують до участі у блог-кафе

30 жовтня буде проведено блог-кафе за темою “Блогінг під час війни”, у рамках проекту «МИР У ЦИФРОВИЙ ЧАС» Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні у Павлограді за ініціативи амбасадорки Деркач Валерії громадською організацією  “Агенція демократичного розвитку Донбасу”.

Під час блог-кафе буде розглянуто питання блогерства під час війни – переваги та виклики, структуру успішної цифрової комунікації – від ідеї до реалізації. Проведено буде мозковий штурм з аналізу успішних та провальних цифрових комунікацій під час війни.

Для участі у блог-кафе необхідно звернутись за контактним номером телефону +380 93 507 76 95 або написати на електронну адресу agencydonetsk08@gmail.com 

Детальніше з діяльністю у рамках проекту можна ознайомитися на порталі, у групі проекту в фейсбуці та на сторінці  ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу”.

Проєкт «Мир у цифровий час» реалізує Фундація прав людини за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини. 

#PeaceInDigitalEra

#МируЦифровийЧас

#ФундаціяПравЛюдини

#HumanRightsFoundationadministrator

Related Articles