МТБ Банк видав перший експортний кредит під страхове покриття ЕКА

Київ. 18 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – МТБ Банк видав перший експортний кредит на суму в $1 млн на постачання рослинно-вершкових сумішей на суму $3 млн до Вірменії та Казахстану під страхове покриття Експортно-кредитного агентства (ЕКА).

Як повідомляється на сайті ЕКА, страхова відповідальність державного Експортно-кредитного агентства перед МТБ Банком становить $800 тис.

За словами в. о. голови правління агентства Руслана Гашева, після того, як НБУ дозволив банкам приймати страховий поліс ЕКА як прийнятне забезпечення, було видано експортних кредитів на суму 614,4 млн грн, завдяки чому бізнес отримав кошти на виконання експортних угод на загальну суму 4,4 млрд грн. Страхова відповідальність ЕКА перед банками становить 520,44 млн грн.

ПАТ “МТБ Банк” працює на фінансовому ринку України протягом 28 років і надає весь спектр банківських послуг роздрібним і корпоративним клієнтам. 45 відділень банку працюють у 12 регіонах України.

ПрАТ “Експортно-кредитне агентство” засновано у 2018 році. Єдиним засновником і акціонером ЕКА є держава в особі Кабінету Міністрів України. Управління корпоративними правами, що належать державі у статутному капіталі ЕКА, здійснює Кабмін через уповноважений орган управління – Міністерство економіки України.

administrator

Related Articles