"Миколаївобленерго" з початку травня відновило електропостачання понад 17 тис. домогосподарств області

Київ. 14 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – АТ "Миколаївобленерго" з початку травня відремонтувало 2 високовольтні лінії 150 кВ і силовий трансформатор 40 МВА на одній з електропідстанцій, що дало можливість відновити електропостачання 17 122 домогосподарствам регіону, повідомила пресслужба компанії..

За її інформацією, минулого тижня внаслідок неприцільного вогню вздовж Баштанської траси були знеструмлені 4 підстанції через пошкодження двох ліній 150 кВ. Унаслідок ракетних обстрілів були також розбиті опори і перебиті дроти.

"Служба повітряних ліній "Миколаївобленерго", яка прибула для ліквідації наслідків обстрілів, організувала оперативний ремонт – були замінені грозотроси і дроти, де можливо використовували спіральні затискачі, завдяки чому вдалося подати електроенергію більше 10 тисячам будинків, що проживають у навколишніх селах", – зазначили в АТ.

Ще в 7 122 домогосподарствах світло з’явилося завдяки оперативно відремонтованому мобільними бригадами силовому трансформатору 40 МВА.

За словами в.о. генерального директора "Миколаївобленерго" Вадима Данилківа, співробітники ремонтних бригад змушені виїжджати на місця пошкоджень в захисному спорядженні, зокрема у бронежилетах, враховуючи постійні обстріли Миколаєва агресором.

"Проте в наявності у "Миколаївобленерго" тільки 23 бронежилети, чого дуже мало на всіх співробітників. І, наприклад, нещодавно бригада, обстріляна агресором, була без захисного спорядження. Але навіть в таких умовах "Миколаївобленерго" продовжує постачати електрикою підприємства і населення регіону", – наголосив Данилків.

За його словами, зараз миколаївські енергетики, крім бронежилетів, також гостро потребують матеріалів для ремонтів.

administrator

Related Articles