На Донецькому напрямку агресор застосовував міномети, артилерію та авіацію з метою руйнування фортифікаційних споруд Сил оборони України – Генштаб ЗСУ

Київ. 14 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – На Донецькому та Таврійському напрямках агресор здійснював обстріл за допомогою мінометів, артилерії та авіації з метою виснаження Сил оборони України та руйнування фортифікаційних споруд, повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

"На Донецькому та Таврійському напрямках ворог застосовував міномети, ствольну артилерію, реактивні системи залпового вогню та авіацію з метою нанесення максимальних втрат підрозділам Сил оборони, виснаженню особового складу та руйнуванню фортифікаційних споруд", – йдеться в повідомленні, опублікованому в фейсбуці.

Крім цього, агресор намагався покращити тактичне становище у районах населених пунктів Комишуваха, Красногорівка, Новомихайлівка, Костянтинівка та Перемога, але зазнав невдачі.

На Волинському та Поліському напрямках противник активних дій не здійснював.

На Сіверському напрямку противник посилено охороняє ділянку українсько-російського кордону у Брянській та Курській областях.

На Харківському напрямку основні зусилля ворога зосереджувалися на забезпеченні відведення його військ від міста Харків, утриманні зайнятих позицій та маршрутів постачання.

На Слов’янському напрямку противник обстрілював за допомогою артилерії цивільну та військову інфраструктуру в районах населених пунктів Довгенька, Долина та Гусарівка.

Російські окупанти вели повітряну розвідку з використанням БПЛА "Орлан-10" у районах населених пунктів Ізюм, Капітолівка та Діброва Харківської області.

У місті Маріуполь ворог продовжує блокувати українські підрозділи у районі заводу "Азовсталь", і не припиняє завдавати масованих артилерійських та авіаційних ударів.

На Запорізькому напрямку, "з метою утримання захопленої території, зазначаються підготовчі заходи щодо побудови окупантами багатоешелонованої оборони".

На Південнобузькому напрямку агресор продовжує обстрілювати позиції українських військ з мінометів і ствольної артилерії.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/316553500657735

administrator

Related Articles