На Львівщині ввечері екстрено відключили електроенергію, через три-чотири години планують включити знову – голова обладміністрації

Київ. 31 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Енергопостачання відключено у Львівській області без попереднього інформування у понеділок із 17:00, відновлення планується до 22:00, повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"До "Львівобленерго" надійшло розпорядження НЕК "Укренерго" про впровадження графіку аварійних відключень. Відключили електроенергію з 17:00. Фахівці "Львівобленерго" повідомляють, що споживачі будуть без живлення орієнтовно три-чотири години. На повне відновлення електропостачання варто очікувати до 22:00", – написав Козицький у телеграмі.

За його словами, про відключення не вдалося сповістити населення заздалегідь, "оскільки це аварійні відключення, які запроваджують оперативно за розпорядженням "Укренерго".

"На сайті "Львівобленерго" у розділі "Чому немає світла" можна знайти інформацію про відключення за назвою населеного пункту та вулицею", – додав Козицький.

Джерело: https://t.me/kozytskyy_maksym_official/5196

administrator

Related Articles