Набір на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» для громадського сектору

Розпочалася реєстрація на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» для громадського сектору.

Це серія заходів та навчальних тренінгів із метою підвищення організаційної та інституційної спроможності неприбуткових організацій, волонтерських та ініціативних груп. У програмі – навчання розробки стратегії проєкту та підготовки грантових заявок, інструменти та методи управління проєктами, пошук партнерів, інструменти розбудови спроможності організацій, комунікація в проєктах.

У першу чергу, інтенсив спрямований на розбудову спроможності місцевих організацій та спільнот громадянського суспільства, які працюють в напрямку надання допомоги ВПО, гуманітарній сфері, в напрямку подолання кризи, спричиненої війною. Навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» є безкоштовним, та відбувається у межах реалізації проєкту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF). Організатором є ГО “Агенція сталого розвитку міста”.

Для кого навчання?

До участі запрошуємо активних представників організацій громадянського суспільства з різних територіальних громад – громадських та благодійних організацій, волонтерські ініціативи, та інші громадські об’єднання. Також це можуть бути як і організації з досвідом, так і новостворені організації громадянського суспільства. Перевага надаватиметься організаціям, волонтерським та ініціативним групам з Рівненської області, проте не обмежуться.

Як відбувається навчання?

Навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» відбудеться протягом травня-липня 2023. Всі заходи відбуватимуться офлайн, у місті Рівне.

Повний цикл навчального інтенсиву «Розбудова & Спроможність» охоплює чотири тематичних блоки:

• Тренінг «Написання грантових заявок» (26-28 травня, 30 травня – 01 червня, 12-14 червня; 16-18 червня) – 4 групи;
• Тренінг «Управління проєктами» (19-20 червня; 22-23 червня) – 2 групи;
• Тренінг «Партнерство в проєктах. Консорціум» (21 червня; 24 червня)* – 2 групи:
• Тренінг «Організаційний розвиток. Комунікації в проєктах» (27 червня; 29 червня)* – 2 групи.
* в рідких випадках дати можуть бути змінені

Організатори забезпечать учасників харчуванням, покриють витрати вартості проїзду (за наявності квитків), та в разі необхідності – забезпечать проживанням в готелі. Також, за наявності вільних місць в групах, долучитись до навчання можуть і представники громад сусідніх областей Волинської, Тернопільської та Житомирської областей (та інші).

Зареєструватися можна за посиланням.

Учасники усіх 4-х тематичних блоків навчального інтенсиву «Розбудова & Спроможність» отримають Сертифікати. Також за результатами навчання найбільш активні та дієві учасники отримають менторську, консультаційну та адвокаційну підтримку експертів від ГО Агенція сталого розвитку міста.

Довідково: Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «Мережа 100 відсотків життя» та суб-партнер ГО «Агенція сталого розвитку міста» у партнерстві з Рівненською обласною державною адміністрацією, Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF. 

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне», ГО «Агенції сталого розвитку міста», ГО «ЦЕНТРУ ІНТЕГРАЦІЇ», РОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» та ГУ Національної соціальної сервісної служби в Рівненській області.

За детальнішою інформацією звертайтеся: Вікторія Власюк, комунікаційниця ГО “Агенція сталого розвитку міста”, citydev.in.ua@gmail.com, vv.viktoriia.vlasiuk@gmail.com.

administrator

Related Articles