Київ. 7 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ціни на нафту повністю відіграли зниження, що спостерігалося вранці, завдяки послабленню курсу долара.
Січневі ф’ючерси на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures до 12.26 кв подорожчали на $0,06 (0,06%) – до $98,63 за барель.
Котирування ф’ючерсів на WTI на грудень на електронних торгах на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) до зазначеного часу зросли на $0,01 (0,01%) – до $92,62 за барель.
За підсумками минулого тижня Brent подорожчала на 5,1% і завершила торги на максимумі з кінця серпня WTI зросла в ціні на 5,4%.
Доларовий індекс, що помірно піднімався вранці у понеділок, до 12:27 кв знизився на 0,4%, що підтримало нафтові котирування.
Американська валюта дешевшає на заявах низки членів керівництва Федрезерва про те, що вони, як і раніше, вважають виправданим уповільнення темпів зростання ставки на грудневому засіданні, незважаючи на сильні статдані щодо ринку праці.
Негативним чинником для нафтового ринку стали заяви влади Китаю про те, що вони мають намір "неухильно" дотримуватись політики "нульової терпимості" до COVID-19, а також слабкі зовнішньоторговельні дані з КНР.
Як стало відомо у понеділок, обсяг китайського експорту у жовтні несподівано скоротився на 0,3% порівняно з тим же місяцем минулого року, тоді як аналітики, яких опитало The Wall Street Journal, прогнозували зростання показника на 4%.
Імпорт у жовтні знизився на 0,7% у річному вираженні після підйому на 0,3% у вересні. Економісти очікували, що показник минулого місяця не зміниться.
Тим часом кількість нафтових бурових установок, що діють в США, минулого тижня збільшилася на три одиниці і становила максимальні з березня 2020 року 613 одиниць, повідомила нафтосервісна компанія Baker Hughes.