Нардепи пропонують відобразити в законодавстві вимоги до директора УЦОЯО

Київ. 8 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Народні депутати пропонують до закону "Про освіту" внести нову статтю "Український центр оцінювання якості освіти" (УЦОЯО), в якій передбачити кваліфікаційні вимоги до директора центру.

Відповідний законопроєкт №8188 "Про внесення змін до деяких законів у сфері освіти щодо кваліфікаційних вимог до директора Українського центру оцінювання якості освіти" зареєстровано в українському парламенті у вівторок, повідомляє сайт Верховної Ради.

Запропонована нова стаття 41-1 "Український центр оцінювання якості освіти" дає визначення центру, який є "спеціально уповноваженою державою установою, що проводить зовнішнє незалежне оцінювання та бере участь у сертифікації педагогічних працівників".

У статті також визначено вимоги до кандидата на посаду директора центру. Зокрема, він повинен мати стаж роботи у сфері освіти щонайменше 10 років та досвід роботи у сфері управління щонайменше п’ять років.

Законопроєкт також пропонує внести зміни до законів "Про повну загальну середню освіту", "Про вищу освіту".

Серед авторів – народні депутати Наталія Піпа (фракція "Голос"), Софія Федина (фракція "Європейська солідарність"), Георгій Мазурашу (фракція "Слуга народу").

administrator

Related Articles