Народний форум фермерів для відновлення України

Цього року Україна отримала довгоочікуваний статус кандидата у Європейський Союз. Враховуючи перспективу інтеграції України до ЄС, де дрібні виробники сільськогосподарської продукції сімейного типу відіграють та будуть відігравати ключову роль у формуванні продовольчої безпеки в умовах глобальних кліматичних змін, визнання ролі і значення українських сімейних господарств, як стратегічних виробників продовольства та гарантування внутрішньої продовольчої безпеки країни, виходить на перше місце у порядку денному у період повоєнної відбудови країни.

Розбудова сімейного фермерства в Україні вимагає особливої уваги та підтримки держави і суспільства. Для цього важливо, щоб голос малих селянських і фермерських господарств був почутим, а їхні інтереси враховані як на національному, так і на міжнародному рівнях. З цією метою за ініціативи громадянського суспільства і при участі FAO REU проводиться дводенний Народний Форум «Селянські та фермерські господарства під час війни та у період повоєнного відновлення України: Політичний Діалог».

У Форумі візьмуть участь українські і міжнародні експерти, фермери, представники влади та громадянського суспільства. Учасники обміняються думками та відпрацюють спільні рішення для формування сприятливого інституційного ландшафту для збереження та нарощення потенціалу селянсько-фермерського укладу у повоєнній відбудові України для гарантування українцям конституційного права на продовольство власного виробництва.

Форум проходитиме у гібридному форматі: перший день роботи – у Великій конференц-залі Національної академії наук України, м. Київ. вул. Володимирська, 55. Другий день – виїздне засідання у фермерських господарствах, які постраждали від воєнної агресії.

Запрошуємо Вас до он-лайн участі у роботі Форуму на платформі ZOOM за посиланням.

Буде вестись трансляція заходу у Facebook та YouTube.

administrator

Related Articles