Обстріл мирних міст робить населення жорсткішим і рішучішим – посол Великої Британії

Київ. 7 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кожне бомбардування мирних міст в історії робило населення жорсткішим і рішучішим, сказала в ексклюзивному інтерв’ю агентству "Інтерфакс-Україна" надзвичайний і повноважний посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс.

"Коли ви читаєте не лише про Бліц, а і про Дрезден, В’єтнам, Сирію… Щоразу є докази того, що населення стає жорсткішим, рішучішим робити те, що воно має робити. Я не можу пояснити психологію, що стоїть за цим. Але це повертає мене до того, що, можливо, Росії варто трохи повчитися", – сказала вона.

"Здається, це просто робить нас рішучішими жити з тим, що в нас є. Але не лише в плані існування, а в плані обстоювання нашого права бути тут", – зазначила посол.

"Я розумію, чому українці порівнюють це з досвідом Великої Британії, з Бліцом. Я читала про це минулого тижня, і я сама про це думаю. Я не українка, я не маю можливості сказати: "Як ти смієш вриватися в мою країну?" Це не моя країна. Мене приймають у цій країні. Та все-таки коли Київ бомблять, я неймовірно злюся, я значно більше зла, ніж перелякана. І, звісно, перша думка, – "я не поїду, продовжу свою роботу", – заявила Сіммонс.

Повний текст інтерв’ю з послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна"

administrator

Related Articles