Оголошено тендер на розробку типових проєктів Центрів безпеки

Київ. 23 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Компанія DAI-виконавець проєкту USAID ERA, оголосила тендер на підготовку проєктної документації повторного використання (типових проєктів) для будівництва центрів безпеки, повідомив голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм на фейсбук-сторінці.

Центри безпеки – багатофункціональні приміщення, де будуть розміщені екстрені служби: поліцейська станція, пожежно-рятувальний загін і медичний підрозділ.

“Головною метою створення Центрів безпеки є забезпечення доступності публічних послуг та цілодобове реагування на запит про екстрену допомогу в проміжок часу до 20 хвилин. Крім того, такий центр є опорним і координаційним пунктом місцевих добровільних пожежно-рятувальних підрозділів громади”, – написав Найєм.

За його даними, до моменту початку війни в Україні вже було створено і функціонувало 37 Центрів безпеки в 12 областях. Нині ж потреба в таких центрах підвищилася, особливо в тих регіонах, де високий рівень приросту кількості ВПО.

У рамках проєкту заплановано розробку трьох варіантів приміщень: пожежно-рятувальний підрозділ разом із поліцією та екстреною медслужбою; пожежно-рятувальний підрозділ+поліція; лише пожежний підрозділ.

У всіх трьох варіантах має бути передбачена можливість забезпечення альтернативними джерелами живлення систем життєзабезпечення.

“За результатами тендера ми розраховуємо отримати універсальні технічні рішення проєктної документації, розроблені в такий спосіб, щоб їхнє застосування та подальше впровадження було можливим для широкого використання і швидкого будівництва без витрат часу на коригування, включно з інженерно-технічними системами, спорудами цивільного захисту”, – повідомив Найєм.

Автор (розробник) проєктної документації передає всі майнові та немайнові авторські права і право інтелектуальної власності Мінвідновлення для публікації керівництва та проєктної документації повторного використання в будівництві замовниками. Очікуваний термін експлуатації центрів безпеки – 50 років.

Прийом пропозицій уже розпочато, завершиться 16 червня 2023 року о 18:00 за київським часом.

1 червня о 14:00 у режимі онлайн відбудеться попередня онлайн-конференція.

Охочі брати участь мають надіслати електронну пошту та назву компанії на адресу ProcurementERA@dai.com.

Додаткові запитання можна надіслати до 6 червня 2023 року на адресу ProcurementERA@dai.com.

Уся інформація щодо тендера наведена за цим посиланням:

https://www.prostir.ua/?grants=zapyt-na-nadannya-propozytsiji-rfp-no-req-kyv-23-0070-schodo-posluh-z-pidhotovky-projektiv-povtornoho-vykorystannya&fbclid=IwAR2u3yCoVI_hUFeyA8ZaD_sFAaCKCJwybb9WTnQ8U8BSZKaINhMlwWEqDDI

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10224848400623366&set=a.1078519169258

administrator

Related Articles