Окупанти для свідчень катують цивільних осіб у Херсонській області, порушуючи закони та звичаї війни – Генштаб

Київ. 7 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти задля свідчень катують цивільних осіб у Херсонській області, порушуючи закони та звичаї війни, повідомляє Генеральний штаб України.

"Російські окупаційні війська продовжують грубо порушувати закони та звичаї ведення війни щодо цивільного населення. У населеному пункті Каховка Херсонської області продовжуються пошуки диверсійних груп і коригувальників вогню. Затриманих вивозять до Горностаївки і під тортурами вибивають свідчення", – йдеться у повідомленні.

Також аналогічні заходи відбуваються у населених пунктах Луганської області Борівське та Щедрищеве, зокрема, проведення масових обшуків, вилучення мобільних телефонів, викрадення людей, яких вивозять у невідомому напрямку.

А тим часом у Херсоні окупанти, переодягнені у цивільний одяг, займають приміщення мирних громадян і зміцнюють усередині позиції для ведення вуличних боїв. Водночас, російські пропагандистські журналісти планують у місті зйомки відеоматеріали на тему нібито знищення мирного населення Силами оборони України.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid0y41chRrDBrCwua8QZdS8xxKJ2XPWEMtHHkoPb8BtZMZEgSTRWyy37Jekd7hVFRVxl

administrator

Related Articles