Окупанти масово займаються мародерством у Херсонській області та можуть обстріляти житлові райони, щоб звинуватити ЗСУ – голова обладміністрації

Київ. 7 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич заявляє про високу ймовірність того, що російські окупанти обстріляють житлові райони Херсонської області, щоб звинуватити у цьому Збройні сили України.

"Росіяни розсилають SMS жителям тимчасово окупованої Херсонської області, в яких повідомляється про нібито намір командування ЗСУ здійснити масований артилерійський обстріл цивільної інфраструктури. Людей закликають до так званої евакуації. Також місцевих попереджають про введення комендантської години протягом доби", – написав він у телеграм-каналі в понеділок, пославшись на дані української розвідки.

Він також повідомив, що у населених пунктах Херсонської області на правому березі Дніпра окупанти масово займаються мародерством. "Зокрема, у Бериславському районі грабують приватні будинки, магазини та склади. У смт Любимівка військові з Росії вилучають практично весь наявний автотранспорт: автобуси, легкові автомобілі, вантажівки. Повністю розграбовані місцеві СТО та автопарки", – повідомив голова обладміністрації.

Також, за його словами, окупанти перекидають свою техніку та автомобілі з награбованим майном через греблю Каховської гідроелектростанції.

"З місцевих рад населених пунктів, розташованих за лінією Дніпра, вивезено всю документацію. У самих приміщеннях облаштовані комендатури окупантів. У селах Ольгівка та Токарівка окупанти підірвані вишки мобільного зв’язку українських операторів", – розповів Янушевич.

Джерело: https://t.me/khersonskaODA/1546

administrator

Related Articles