Онлайн-школа “Я обираю українську. 10 кроків до перемоги!”

Робота онлайн-школи передбачає проведення заходів у межах проєкту «Добрі сусіди – одна країна» в рамках конкурсу “Незламні! Активні!”

Щодня ми стикаємося з нелегким вибором, здавалося б, навіть у таких звичних ситуаціях: вдягнути брюки чи штани, випити чашку чи філіжанку кави, бажати чи зичити добра і щастя тощо. Ми допоможемо вам розібратися, адже всіх нас об’єднує одне – ми обрали українську!

Термін: 11–17 грудня, 2022 р.

Формат: онлайн
Форма участі: безкоштовно

Усі учасники онлайн-школи отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

 
Спікери онлайн-школи:
ШАРОВА Тетяна, СЕМЕНОГ Олена, ЗЕМЛЯНСЬКА Аліна, ШАРОВ Сергій, ЄРМОЛЕНКО Світлана, КОБИЛКО Наталія.
 
Ідея заходу: навчити громадян України, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, української мови на побутовому рівні, організувавши онлайн-школу «Я обираю українську. 10 кроків до перемоги!». Учасникам пропонується зробити перші 10 кроків до опанування або закріплення вмінь і навичок володіння українською мовою на побутовому рівні. 
 
Мета курсу: підвищення згуртованості населення задля вирішення соціальних та побутових  проблем, подолання дегуманізації різних сторін життя людей внаслідок воєнної агресії росії в Україні, налагодження комунікації українською мовою в умовах воєнного стану в нашій державі.
Рівень: базовий
Заняття проводяться на безоплатній основі.
 
Інтерактивні заняття, проведені з зацікавленими громадянами України, а також внутрішньо переміщеними особами (ВПО), дозволять легше пережити важкий час воєнного стану нашої країни, особливо тим, хто втратив домівку, або тимчасово не може повернутися додому через окупацію рідного міста. Такі заняття з вивчення української мови мотивуватимуть громадян України до патріотичного настрою та очікування нашої Перемоги!
 
Не пропустіть мега подію: Онлайн-школу “Я обираю українську. 10 кроків до перемоги!”, яка відбудеться 11-17 грудня 2022 року в межах проекту “Добрі сусіди – одна родина” конкурсу “Незламні! Активні!”

☝️Заплановано зустрічі з професіоналами-практиками, які інтерактивно в онлайн режимі представлять особливості вивчення української мови та вкажуть напрямок до перемоги!
Для участі в онлайн-школі необхідно:

1. Зареєструватись https://forms.gle/iUxShzaWrkXX7jyg8

2. Бути присутніми на заходах.

3. Отримати сертифікат!

Переглянути програму заходів та графік роботи онлайн-школи можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1Tjs2aolMiO00PEPlx5l0u0DqSQJ4MiVZ?usp=sharing

administrator

Related Articles