Онлайнова зустріч “Досвід роботи з вимушеними мігрантами та мігрантками: Польща”

Інкубатор демократичних ініціатив запрошує вас взяти участь у онлайновій зустрічі «Досвід роботи з вимушеними мігрантами та мігрантками: Польща». Захід проводиться для зацікавлених людей із країн Східного партнерства і є частиною циклу зустрічей присвячених досвіду роботи з вимушеними мігрантами та мігрантками (внутрішньо переміщені особи, біженці(-ки), шукачі(-ки) притулку) різних країн.

Коли?

4 листопада 2022 року о 19.00 год. за київським часом (Київ, Кишинів: 19.00; Мінськ: 20:00; Баку, Єреван, Тбілісі: 21.00). Тривалість – 90 хв.

Де?

Онлайнова зустріч на платформі Zoom.

Кого запрошуємо?

Усіх зацікавлених у темі людей, а особливо тих, хто працює у сфері громадянської освіти. Робоча мова заходу – англійська.

Навіщо?

  • Дізнаєтесь:

o досвід Польщі в роботі з вимушеними мігрантами та мігрантками;
o яка підтримка в інтеграції та освіті надається вимушеним переселенцям з України через військову агресію Росії проти України;
o найкращі практики польських організацій та активістів(-ок) у роботі та взаємодії з вимушеними мігрантами та мігрантками.

  • Познайомитеся з колегами та колежанками у країнах Східного партнерства.
  • Отримаєте сертифікат, який підтверджує вашу участь.

Хто проводить?

Спікерка – Христина Потапенко, юристка, поетеса, перекладачка, волонтерка, координаторка міжнародних проєктів, фахівчиня з питань польсько-української співпраці. Координаторка з українських питань в Інституті літератури в Кракові. Співзасновниця UkrArtHub у Кракові. У 2021 році її було внесено до каталогу експертів(-ок) національних, етнічних та мовних меншин у Польщі.

Модератори:

  • Юрій Петрушенко, голова правління Східноєвропейської асоціації громадянської освіти.
  • Назарій Боярський, громадська організація «Інкубатор демократичних ініціатив», тренер Молодіжного Директорату Ради Європи, незалежний експерт Мережі громадянської освіти у Східній Європі (EENCE).

Як взяти участь?

До 4 листопада заповніть коротку анкету. Після реєстрації ви отримаєте електронний лист з підтвердженням, що містить інформацію про вхід на платформу. Фейсбук захід зустрічі: тут. Приєднуйтесь!

Якщо у вас є запитання чи потрібна будь-яка консультація, напишіть нам: DII.Ukraine@gmail.com.

 

Онлайн зустріч організується громадською організацією «Інкубатор демократичних ініціатив» (Україна) в межах проєкту «Відповідь громадянської освіти на виклики вимушеної міграції», який реалізується робочою групою Мережі EENCE «Громадянська освіта та вимушена міграція» за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale fü Bildung/bpb) за рахунок коштів Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Приєднуйтесь до Facebook сторінки Інкубатора демократичних ініціатив:

https://www.facebook.com/DII.Ukraine/

Підписуйтесь на Telegram-канал Інкубатора демократичних ініціатив:

https://t.me/DII_Ukraine

Підписуйтесь на YouTube-канал Інкубатора демократичних ініціатив:

https://www.youtube.com/channel/UC1kKocrHp8PQvULV4toirfg

administrator

Related Articles