Онлайнова зустріч «Досвід роботи з вимушеними мігрантами та мігрантками: Вірменія»

Інкубатор демократичних ініціатив запрошує вас взяти участь у онлайновій зустрічі «Досвід роботи з вимушеними мігрантами та мігрантками: Вірменія». Захід проводиться для зацікавлених людей із країн Східного партнерства і є частиною циклу зустрічей присвячених досвіду роботи з вимушеними мігрантами та мігрантками (внутрішньо переміщені особи, біженці(-ки), шукачі(-ки) притулку) різних країн.

Коли?

5 листопада 2022 року о 10.00 год. за київським часом (Київ, Кишинів: 10.00; Баку, Єреван, Тбілісі: 12.00). Тривалість – 90 хв.

Де?

Онлайнова зустріч на платформі Zoom.

Кого запрошуємо?

Усіх зацікавлених у темі людей, а особливо тих, хто працює у сфері громадянської освіти. Робоча мова заходу – англійська.

Навіщо?

  • Дізнаєтесь:

o досвід Вірменії в роботі з вимушеними мігрантами та мігрантками;

o яка підтримка в інтеграції та освіті надається вимушеним переселенцям з України через військову агресію Росії проти України;

o найкращі практики вірменських організацій та активістів(-ок) у роботі та взаємодії з вимушеними мігрантами та мігрантками.

  • Познайомитеся з колегами та колежанками у країнах Східного партнерства.
  • Отримаєте сертифікат, який підтверджує вашу участь.

Хто проводить?

Спікерка – Маріне Тунян, досвідчена менеджерка проєктів із продемонстрованою історією роботи у сфері розробки програм у KASA Foundation. Керівниця проєкту «Інтеграція біженців(-ок) через освіту та можливості самозабезпечення» та «Гаряча лінія» УВКБ ООН з 2014 року, що фінансується УВКБ ООН у Вірменії та виконується Фондом KASA. Випускниця IVLP (International Visitors Leadership Program) проєкту «Інтеграція потреб біженців(-ок) у соціальну політику», який реалізує федеральний уряд США.

Модератор – Назарій Боярський, громадська організація «Інкубатор демократичних ініціатив», тренер Молодіжного Директорату Ради Європи, незалежний експерт Мережі громадянської освіти у Східній Європі (EENCE).

Як взяти участь?

До 5 листопада заповніть коротку анкету: https://forms.gle/NahYyBvZEdfpQfyHA Після реєстрації ви отримаєте електронний лист з підтвердженням, що містить інформацію про вхід на платформу. Фейсбук захід зустрічі: https://fb.me/e/5kdAggKLt Приєднуйтесь!

Якщо у вас є запитання чи потрібна будь-яка консультація, напишіть нам: DII.Ukraine@gmail.com

Онлайн зустріч організується громадською організацією «Інкубатор демократичних ініціатив» (Україна) в межах проєкту «Відповідь громадянської освіти на виклики вимушеної міграції», який реалізується робочою групою Мережі EENCE «Громадянська освіта та вимушена міграція» за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale fü Bildung/bpb) за рахунок коштів Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Приєднуйтесь до Facebook сторінки Інкубатора демократичних ініціатив:

https://www.facebook.com/DII.Ukraine/

Підписуйтесь на Telegram-канал Інкубатора демократичних ініціатив:

https://t.me/DII_Ukraine

Підписуйтесь на YouTube-канал Інкубатора демократичних ініціатив:

https://www.youtube.com/channel/UC1kKocrHp8PQvULV4toirfg

administrator

Related Articles