Ощадбанк має намір закупити 110 броньованих інкасаторських авто за EUR10,85 млн

Київ. 9 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державний Ощадбанк (Київ) має намір за спрощеною процедурою закупити 110 броньованих оперативних інкасаторських автомобілів на очікувану суму EUR10,846 млн.

Згідно з оголошенням у системі Prozorro, кінцевий термін подання пропозицій – 20 грудня поточного року. Аукціон буде заплановано після 15 грудня.

Термін постачання техніки – до 27 грудня 2023 року.

Передбачено аванс у розмірі 80% після підписання договору, решту 20% буде виплачено поетапно за кожною одиницею прийнятого покупцем товару.

Згідно з техзавданням, Ощадбанк передбачає закупити нові інкасаторські авто на базі шасі Ford Transit Chassis Cab MCA 470 L3 LWB з турбодизельним двигуном.

Пасажирський відсік має складатися з броньованої капсули для розміщення екіпажу з трьох осіб, вантажний – виконаний як поєднання двох сейфів (інкасаторський і сейф для зберігання цінностей).

За інформацією Prozorro, Ощадбанк на початку поточного року планував закупити 92 аналогічних спецавтомобіля за 215,6 млн грн. 24 лютого він опублікував протокол розкриття тендерних пропозицій, де єдиний учасник – ТОВ "ВіДі Юнімерс" – пропонував авто майже за очікувану суму (2,34 млн грн за авто).

Торги зі зрозумілих причин були скасовані, але у червні банк за результатами повторної закупівлі 92 авто (за EUR7,36 млн) уклав договір із цією компанією.

Раніше, зокрема, у 2021 році, Ощадбанк за результатами тендеру замовив "ВіДі Юнімерс" 60 броньованих інкасаторських авто на 129,87 млн грн.

Створена в 2000 році компанія "ВіДі Юнімерс" (входить до групи VIDI) спеціалізується на виробництві обслуговування транспортних засобів спецпризначення на шасі будь-яких брендів, їхнього продажу та обслуговування.

administrator

Related Articles