Переговори з РФ щодо "Азовсталі" дуже складні, результат може не задовольнити всіх, але наше завдання витягнути всіх живими – Верещук

Київ. 13 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Переговори з РФ щодо "Азовсталі" у Маруїполі дуже складні, результат може не задовольнити всіх, але наше завдання витягнути всіх живими, водночас не слід перебільшувати вплив світових лідерів, заявила віце-прем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

"Серце країни зараз – це Азовсталь. Крім азовців, там наші ЗСУ, нацгвардійці, прикордонники, бійці СБУ, поліцейські та тероборона. Поділяю тривогу та хвилювання близьких за долю захисників фортеці. Війна – це кров і сльози. На війні чудес не буває. Є суворі реалії. Тому працює тільки тверезий та прагматичний підхід", – написала вона у своєму телеграм-каналі.

Водночас міністр наголосила, що "нам не варто перебільшувати вплив світових лідерів, оскільки якби цей вплив був належним, не було б війни".

"Є наказ Президента – зробити все можливе та неможливе, щоб витягнути наших звідти. Команда працює. Перемовини з ворогом дуже складні. Результат може не задовольнити всіх. Але наше завдання витягнути наших хлопців. Усіх. Живими", – заявила вона.

Дасть Бог, усіх врятуємо.

Джерело: t.me/vereshchuk_iryna/1343

administrator

Related Articles