«Перша психологічна допомога» – курс для підлітків від ІМіП

Інститут миру і порозуміння (ІМіП) в рамках проєкту «Мирна школа» запрошує молодь пройти короткий онлайн-курс з основ першої психологічної допомоги.
 
Дати та час занять: 22 квітня, 24 квітня, 29 квітня з 17:00 до18:15
Реєстрація до 20 квітня. 
 
З повномасштабним вторгненням життя кожного і кожної з нас змінилося. Війна має негативний вплив на наше повсякдення та планування майбутнього. Для підлітків такий стан речей є найбільш складним. Вимушені переміщення, зміна оточення, стрес та страх… це далеко неповний список того, з чим стикається українська молодь.
 
Ми розробили цей курс щоб підлітки змогли опанувати ефективні інструменти, які допоможуть не розгубитися в критичний момент та стати тим, хто може зрозуміти та підтримати. А також побудувати власну опору за допомогою необхідних знань з реагування у випадках гострого стресу.
 
Зміст курсу: 3 тренінгових заняття на платформі Zoom, додаткові матеріали для власного дослідження теми, групове творче завдання.
 
Протягом цього часу учасники та учасниці:
  • Дізнаються що таке перша психологічна допомога
  • Зрозуміють як реагувати на випадки гострої стресової реакції
  • Отримають інструменти швидкого балансування свого стану та стану інших
  • Проведуть три години в групі однодумців з можливістю ділитися власним досвідом та обговорювати важливі для вас питання
 
Тренерки курсу:
Єлизавета Коваль – тренерка та методологиня проєкту «Мирна школа». Спів-розробниця та ко-фасилітаторка тренінгів та онлайн курсів проєкту.
Марічка Костера – шкільна медіаторка, тренерка проєкту «Мирна школа».
 
Реєстрація на курс за посиланням: https://forms.gle/TmR6r4NRmDphLi1o7
 
Кількість місць обмежена. Доступ до курсу надійде в telegram в особисті повідомлення за вказаним в анкеті номером.
administrator

Related Articles