Платформа "ДонорUA" закликає українців планувати донації крові для забезпечення можливих постраждалих від ракетних обстрілів

Київ. 30 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Платформа “ДонорUA” закликає українців планувати донації крові для забезпечення кров’ю можливих постраждалих від ракетних обстрілів.

Як наголошується в пресрелізі платформи, інтенсивність ворожих ракетних обстрілів по всій Україні знову зростає, і багато українців прагнуть допомогти постраждалим.

“Ми співпрацюємо з усіма центрами крові, Міністерством охорони здоров’я та Українським центром трансплант-координації, які повідомляють про потреби крові в різних регіонах країни. Завдяки цьому ми можемо правильно скоординувати донорів до закладів, де потрібна саме їхня група крові, а також підкажемо, як підготуватися до донації”, – зазначає співзасновниця та СЕО “ДонорUA” Ірина Славінська.

Експерти платформи зазначають, що “велике скупчення людей – це ризики і для самих донорів, і для лікарень”.

Платформа “ДонорUA” вже об’єднала понад 127 тис. регулярних донорів крові з усієї України. В особистому кабінеті платформи донори можуть планувати свої донації заздалегідь.

“Завдяки тому, що донор планує здачу крові через особистий кабінет, центр крові може розрахувати навантаження на день і вести свою діяльність планово. Це означає єдине – без черг. Уся інформація про донації людини буде зібрана в одному місці, а завдяки вбудованому календарю є можливість розрахувати інтервал до наступної донації крові або її компонентів”, – наголошують експерти платформи.

administrator

Related Articles