Посольство США сподівається незабаром офіційно відновити роботу в Києві – Квін

Київ. 16 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін висловила сподівання, що посольство США незабаром відновить роботу в Києві офіційно, а також розширить присутність.

"Зараз у нас тут маленька команда. Ми сподіваємося розширити її в майбутньому. Офіційно ми ще не відкриті, ми не підняли прапор на флагштоку. Це справді була перша поїздка назад (до Києва – ІФ). Ми дуже плануємо і сподіваємося відкритись офіційно незабаром і розширити нашу присутність настільки, наскільки дозволить безпекова ситуація. Майже щодня ми оцінюємо ситуацію, і щойно ми здійснимо оцінку та зможемо почати повертати дедалі більше людей, ми зробимо це", – сказала Квін журналістам у Києві в неділю.

Вона наголосила на важливості персональних контактів у столиці України.

"Незважаючи на те, що ми поїхали з посольства і поїхали або до Вашингтона, або до Польщі, ми продовжували працювати весь цей час. Тож ми не припиняли працювати. Будівля посольства в Києві припинила роботу, але ми не припинили. Тепер, коли ми повертаємося, ми, звісно, продовжуємо роботу, чудово бути тут, тому що я справді вважаю, що врешті-решт ми можемо набагато більше робити тут особисто, особливо щодо переговорів з людьми й отримання відчуття ситуації. Ми можемо робити це набагато краще тут особисто", – пояснила Квін.

Також дипломат зазначила, що кандидат на посаду посла США в Україні Бріджит Брінк зможе приїхати в України незабаром після того, як Сенат затвердить її на цю посаду.

"Я не знаю, коли Сенат проведе остаточне голосування, але якщо її кандидатуру буде підтверджено, сподіваюся, вона зможе приїхати незабаром. Можливо, наступного місяця або десь так", – додала Квін.

Крім того, вона зазначила, що не має інформації про можливість візиту в Україну президента США Джо Байдена.

"Я впевнена, що в певний момент президент Сполучених Штатів відвідає Україну, але наразі я не можу нічого повідомити про якісь дати або обговорення", – сказала Квін.

administrator

Related Articles