Презентація конкурсу для волонтерських і ветеранських ініціатив “Тримаймо стрій”

8 березня Міжнародний фонд “Відродження” оголосив старт конкурсу на підтримку волонтерських і ветеранських ініціатив “Тримаймо стрій”. Конкурс проходить в рамках проєкту “Європейське відродження України”, за підтримки Європейського Союзу.

Мета цього конкурсу – допомогти волонтерським та ветеранським об’єднанням посилити та зберегти свою інституційну сталість та сприяти розбудові громадянської стійкості, соціальній згуртованості, самоорганізації, взаємодопомоги, подоланню конфліктів в громадах.

Проєктні пропозиції, що подаються на конкурс, мають передбачати змістовну діяльність організації за одним або кількома з тематичних пріоритетів цього конкурсу:

  • Реабілітація ветеранів і ветеранок, військових та членів їх родин; 
  • Захист захисників – волонтерські ініціативи, налагодження необхідної логістики для доставлення потрібної допомоги захисникам України;
  • Правові, соціальні, психологічні сервіси для постраждалих від війни, ветеранів, ветеранок та військових; 
  • Сприяння реінтеграції та підготовка до повернення ветеранів та ветеранок в громади; 
  • Підтримка родин військовослужбовців, «тих, хто чекає»; 
  • Турбота про родини загиблих та зниклих безвісти. 

Аби відповісти на усі запитання охочих подати заявку, менеджерка програми “Громадянська стійкість” Ольга Гальченко проведе онлайн презентацію конкурсу. 

Коли: 14 березня, 14:30

Для участі потрібно зареєструватисьhttps://forms.gle/WYRx67hjSmHPPYGK9

Реєстрація триватиме до 13 березня включно.

Частина зустрічі буде присвячена відповіді на запитання учасників і учасниць щодо конкурсу, частина безпосередньо презентації конкурсних пріоритетів та вимог до аплікантів.

Презентація пройде на платформі ZOOM. Посилання на приєднання зареєстровані учасники та учасниці отримають безпосередньо в день презентації, 14 березня. Зауважте, що запису зустрічі не передбачено.

administrator

Related Articles