Прокуратура Києва в суді домагається відшкодування 6,5 млн штрафних санкцій через недоукомплектовані в 2019 році автомобілі швидкої

Київ. 8 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Прокуратура в судовому порядку домагається відшкодування 6,5 млн грн штрафних санкцій від комерційного підприємства через постачання у 2019 році недоукомплектованих автомобілів швидкої допомоги, повідомляє Київська міська прокуратура.

"Київська міська прокуратура встановила порушення інтересів держави під час постачання комерційною установою автомобілів швидкої допомоги для потреб столиці", – йдеться в повідомленні прокуратури Києва, розміщеному у вівторок у телеграм-каналі.

За інформацією столичної прокуратури, встановлено, що у 2019 році за результатами публічних закупівель в умовах світової пандемії COVID-19 між комунальною організацією "Київмедспецтранс" та комерційною установою було укладено договір постачання спеціалізованого санітарного транспорту екстреної медичної допомоги за державні кошти.

"Під час експлуатації цих транспортних засобів з’ясувалося, що в порушення умов договору, поставлені автомобілі недоукомплектовані обладнанням для підключення портативних кисневих балонів, що виключає можливість використання апаратів штучної вентиляції легень за межами транспортних засобів", – зазначають у прокуратурі.

У зв’язку з цим, як наголошується в повідомленні, прокуратура звернулася до суду з позовом про стягнення з комерційної установи штрафних санкцій у сумі понад 6,5 млн грн.

"Суди першої та апеляційної інстанцій необґрунтовано відмовили в задоволенні позову.

Водночас Верховний Суд погодився з доводами прокурора та задовольнив касаційну скаргу, скасувавши незаконні рішення судів попередніх інстанцій. Наразі справу направлено на новий розгляд до господарського суду Київської області", – інформують у прокуратурі столиці.

Джерело: https://t.me/kyiv_pro_office/1534

administrator

Related Articles