Протидія сексуальному насильству над дітьми – онлайн тренінг

Ми віримо, що кожному працівнику громадського сектору необхідно знати як безпечно реагувати, якщо дитина розповідає про сексуальне насильство, яке з нею відбулося, та як бути безпечним дорослим.

Тренінг відбудеться 10го листопада 2022

Початок тренінгу о 10:00.

Тренінг триває 4.5 години з передбаченими перервами.

Реєстраційна форма. 

Мета тренінгу: ознайомитись з визначенням сексуального насильства над дітьми, розглянути сексуальне насильство над дітьми в контексті війни в Україні, визначити індикатори та наслідки сексуального насильства, а також зрозуміти механізми запобігання, виявлення та реагування на сексуальне насильство у гуманітарному контексті.

Під час тренінгу ми чекаємо на вашу активну участь, тож важливо щоб у вас був доступ до камери та мікрофону.

Після заповнення реєстраційної форми, ви отримаєте лист-підтвердження з точним часом, датою тренінгу та посиланням на Zoom.

Згідно з умовами проекту, ми також простимо всіх учасників проходити анкетування до і після тренінгу. Заповнення анкет та присутність на тренінгу є обов’язковими вимогами для отримання сертифікату про проходження тренінгу.

Тренінги проводяться NGO Resource Center за підтримки World Childhood Foundation (Швеція) в рамках проекту “Розвиток можливостей щодо подолання сексуального насильства над дітьми в Україні”

Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання: oginchuk@ngorc.org.ua.

administrator

Related Articles