РФ дедалі частіше поступається ініціативою у війні й успіхів у нейтралізації української ППО не досягла – британська розвідка

Київ. 31 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – РФ від початку травня 2023 року дедалі частіше поступається ініціативою у війні проти України та скоріше реагує на дії України, ніж активно просувається до своїх власних воєнних цілей, ідеться у звіті оборонної розвідки, оприлюдненому у твіттері Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в середу вранці.

“У травні 2023 року Росія протягом 20 ночей завдавала ударів безпілотними літальними апаратами і крилатими ракетами вглиб України. Росія не домоглася великих успіхів у своїх імовірних цілях із нейтралізації поліпшеної протиповітряної оборони України та знищення українських сил контратаки. На місцях вона передислокувала сили безпеки, щоб реагувати на атаки партизанів на заході Росії”, – йдеться у зведенні.

У розвідці вважають, що російське командування, ймовірно, намагається сформувати резервні сили і розташувати їх там, де, на їхню думку, може відбутися контратака з боку України, однак це відбувається за рахунок того, що ці сили не відправляють на фронт для заповнення проломів на лінії фронту навколо Бахмута Донецької області.

Джерело: https://twitter.com/DefenceHQ/status/1663786012164734977

administrator

Related Articles