Російські окупанти вдаються до промислового мародерства в Мелітополі – мер

Київ. 10 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти під виглядом "націоналізації" здійснюють промислове мародерство в тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області, повідомив мер міста Іван Федоров.

"Рашисти намагаються націоналізувати… Їхня націоналізація більше схожа на мародерство і терор. Сьогодні вони розподіляють між своїми сферами впливу всі об’єкти народного господарства – від сільського (а це насамперед вивезення зерна) до заправних станцій (надають кураторство ними своїм олігархам). І продовжується це тим, що підприємства розписують між так званими бізнесменами з "Донецької народної республіки", захопленого Криму та Російської Федерації. Тож сьогодні відбувається таке промислове мародерство на нашій території", – сказав Федоров на брифінгу в Києві в четвер.

Крім того, мер повідомив, що російські окупанти півтора-два місяці тому захопили всі лікарні навколо Мелітополя і на території тимчасово окупованої Запорізької області, які використовують як військові шпиталі. "Перша міська лікарня саме міста Мелітополь виконувала свою основну функцію – надавала медичну допомогу цивільному населенню, тому від Василівки до Генічеська – всі їхали до Мелітополя, і лікарня була переповнена. Але півтора тижня тому в нашу лікарню почали приїжджати чеченці: спочатку на ночівлю, а потім – і на лікування", – розповів мер.

За його словами, нині в лікарні регулярно відбуваються конфлікти між російськими окупантами та місцевими цивільними особами.

Федоров також розповів про інцидент, що стався в міській лікарні два дні тому, коли окупант чеченської національності, перебуваючи в стані наркотичного сп’яніння, вистрілив в обличчя одному з пацієнтів, якого все ж таки вдалося врятувати.

administrator

Related Articles