СБУ повідомила про підозру т.зв. главі МОЗ "ДНР", який сприяв захопленню понад 20 лікарень Маріуполя

Київ. 8 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Під час слідчо-оперативних дій кіберфахівці СБУ викрили незаконну діяльність так званого міністра охорони здоров’я терористичної організації "ДНР".

Як повідомляє пресцентр СБУ, встановлено, що ця особа "входить до найближчого оточення ватажка терористів – Пушиліна, який безпосередньо сприяв його призначенню на "міністерську посаду".

"Серед основних завдань чиновника було поширення окупаційного режиму в медичній сфері на тимчасово окупованій території регіону", – зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Після початку повномасштабного вторгнення він також організував примусове переведення на баланс підконтрольного РФ "Мінохорони здоров’я" понад 20 захоплених медзакладів у Маріуполі, Волновасі та Мангуші.

"За даними слідства, до незаконної діяльності "посадовець" залучив своїх підлеглих: керівників "юридичного відділу" та завідувачку "сектора громадської служби та кадрів" псевдоміністерства. СБУ ідентифікувала ворожих прибічників із фейкового відомства, задокументувала злочинні дії та встановила місця їх перебування", – зазначено в повідомленні.

Слідчі СБУ вже повідомили їм про підозру за ч.1 ст. 258-3 (участь у терористській групі або терористичній організації) Кримінального кодексу України.

administrator

Related Articles