Сенатор США Пол блокує допомогу Україні на $40 млрд

Вашингтон. 13 травня. ІНТЕРФАКС – Сенатор-республіканець США від штату Кентуккі Ренд Пол перешкоджає швидкому ухваленню законопроєкту про виділення пакета додаткової допомоги Україні на суму близько $40 млрд, повідомляє агентство Bloomberg.

"Ренд Пол щойно одноосібно заблокував оперативне надання допомоги Україні. Він домагається від Сенату включення до законопроєкту нових формулювань, хоча все одно планує голосувати проти нього, посилаючись на проблему держборгу та інфляції в США", – написав у твіттері журналіст агентства Стівен Денніс.

"Якщо Україні буде надано такий подарунок, загальний обсяг нашої допомоги цій країні зрівняється з військовим бюджетом Росії, ці гроші у нас під ногами не валяються, нам доведеться брати їх у борг у Китаю, щоб потім направити в Україну", – заявив сенатор Пол, чий виступ транслював телеканал С-SPAN.

Позиція Пола означає, що законопроєкт, ймовірно, у результаті все ж таки буде прийнятий, але не так швидко, як планувалося. Сенаторам спочатку доведеться розглядати пропозиції Пола, голосувати за ними. Все це їх очікує після паузи у роботі сенату за кілька днів.

У підсумку, як зазначає The Hill, підсумкове голосування відбудеться наступного тижня, а може ще пізніше. Крім того, якщо на прохання Пола текст законопроєкту буде змінено, документ у його фінальному вигляді відправиться на повторний розгляд до Палати представників.

administrator

Related Articles