#ЩедрийВівторок вже зовсім скоро, долучайся

Вже за місяць, 29 листопада, відбудеться Всеукраїнський день добрих справ — #ЩедрийВівторок. Його мета — об’єднати українців навколо благодійності. 

У Щедрому Вівторку приймають участь організації, бізнес, медіа та просто благодійники. І некомерційному сектору вже час готувати акції та планувати активності. 

Тому Карта Добра вже чекає на ваші реєстрації! Це окрема сторінка, де ми збираємо акції та ініціативи від учасників Щедрого Вівторка. Тож якщо плануєте брати участь у Щедрому Вівторку — чекаємо на ваші реєстрації!

Виникає питання «А навіщо реєструватися?»

Відповідаємо! 

  • Залучення нової аудиторії: всі учасники та благодійники Щедрого Вівторка шукають круті і ініціативи саме на Карті! Так ви точно розширите свою аудиторію!
  • Інформаційна підтримка: ми розповідаємо про наших учасників з Карти Добра, поширюємо інформацію в соціальних мережах та всіляко підтримаємо. Тож не можна втрачати таку можливість ;)

Як зареєструватися?

  1. Переходите за посиланням на сайт Щедрого Вівторка.
  2. Проходите реєстрацію, заповнюєті інформацію про себе та організацію.
  3. Далі створюєте акцію: додаєте опис, способи залучення, посилання на соціальні мережі та прикріплюєте кнопку донейту.
  4. Чудово! Ваша акція надсилається на модерацію команді Щедрого Вівторка і вже протягом кількох днів з’являється на Карті!

Також є чудова можливість долучитися до спільноти організацій Щедрого Вівторка. Тут ми ділимося цікавими матеріалами, проводимо корисні прямі ефіри та знаходимо нові партнерства. Реєстрація за посиланням.

#ЩедрийВівторок — це чудова можливість розширити свою аудиторію, знайти нових партнерів та стати частиною глобального руху! Тож чекаємо на ваші реєстрації!

administrator

Related Articles