Коли хтось купує новенький Android-смартфон, то правильна настройка батареї хвилює цю людину найменше. Користувач більше стурбований тим, щоб перенести на новий пристрій контакти, фото і відео, а також встановити звичні сервіси.
Дивно, що людину не турбує налаштування батареї, але дратує її швидка розрядка. І сьогодні ми розповімо, з якими опціями в налаштуваннях слід познайомитися, щоб смартфон довше «тримав заряд».
Налаштування батареї
Далеко не кожній людині хочеться всюди тягати з собою павербанк, щоб мати можливість підзарядити телефон в будь-який момент. Однак правильне використання і правильне налаштування смартфона дозволять обійтися без зарядних пристроїв довгий час.
В першу чергу потрібно сказати про те, що дбайливе поводження з акумулятором допоможе продовжити термін комфортного використання смартфона. Для цього навіть зарядку потрібно проводити правильно.
Нагадаємо, що фахівці не радять розряджати батарею менше ніж на 20% і заряджати більш ніж до 90-95 %. Також не можна залишати телефон на зарядку на всю ніч. Адже мало того, що пристрій зарядиться до 100%, так воно ще й буде «дозаряджатися» незліченну кількість разів. А це шкідливо для батареї.
Коли смартфон використовується для ігор або іншої трудомісткої роботи, він гріється. Якщо в цей час він підключений до зарядного пристрою, то нагрів ще сильніший. Це швидко виводить батарею з ладу. А тому, коли смартфон заряджається, краще ним просто не користуватися.
Економія і ультраекономія енергії
Як же розібратися з настройками, які дозволять заряджати смартфон рідше? Для цього перейди в розділ “Налаштування” і виберіть пункт “Живлення і продуктивність”. Тут можна або перевести пристрій в режим високої продуктивності, або в режим економії заряду батареї.
Причому в сучасних смартфонах є пункт “Ультраекономія”. Ця функція відключає ті завдання, які споживають багато ресурсів. При цьому залишається можливість дзвонити, писати повідомлення, користуватися Інтернетом і працювати в обраних додатках. Хоча автономність зростає в рази.
Наостанок нагадаємо, що навіть чохол має значення. Адже товстий чохол, який зроблений не під вашу модель смартфона, може сильно ускладнити охолодження батареї. В результаті акумулятор буде постійно перегріватися і швидко вийде з ладу.
А тому економія на нормальному чохлі обернеться витратами на покупку нової батареї. Та ще й доведеться звертатися до фахівця, який виконає роботу по заміні. Причому новий акумулятор через той же перегрів теж довго не прослужить.