Єврокомісія готує висновок для Європейської ради за заявкою України до ЄС – єврокомісар

(додано текст після 2-го абзацу)

Київ. 16 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Євросоюз отримав усі відповіді України на запитання ЄС, наразі Європейська Комісія готує висновок для Європейської ради щодо заявки України до ЄС, повідомив єврокомісар з питань розширення та політики добросусідства Олівер Варгеї.

"Зустрівся з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, щоб обговорити, як посилити подальшу підтримку України. ЄС підтримує Україну, щоб пом’якшити наслідки війни Росії проти України. Отримано всі відповіді на запитання ЄС. Наразі Комісія готує висновок для Ради щодо заявки України в ЄС", – написав Варгеї у твіттері в понеділок.

У свою чергу міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба наголосив, що настав час юридично закріпити Україну на шляху до ЄС і зробити Європу сильнішою, безпечнішою та процвітаючою.

"Обговорив із комісаром ЄС Олівером Варгеї надання статусу кандидата в члени ЄС Україні, яка нині захищає європейські цінності від російської агресії. Настав час юридично закріпити Україну на шляху до ЄС і зробити Європу сильнішою, безпечнішою та більш процвітаючою", – написав Кулеба у твіттері.

Джерело: https://twitter.com/OliverVarhelyi/status/1526149131869339649?s=20&t=fuAPoTQwltOLXbSG1yq8mQ

administrator

Related Articles