Школа воєнного сторітелінгу у Франківську

Фундація Суспільність та Souspilnist Academy запрошують журналістів з усіх регіонів України на “Школу воєнного сторітелінгу”. 

Школа воєнного сторітелінгу – це дводенний журналістський інтенсив в Івано-Франківську, де журналісти отримують практичні інструменти для роботи з історіями від запрошених тренерів та гостей, а також обмінюються досвідом між собою. 

Ми запрошуємо тих, хто разом з нами хоче прокачати свої навички сторітелінгу, працює з історіями і хоче робити це краще.

Під час інтенсиву учасники та учасниці школи навчаються:

  • Як розповідати історії
  • Як брати інтерв’ю і працювати з героями
  • Як проводити оперативний фактчекінг
  • Як подавати історії на різних платформа
  • Як працювати редакції в умовах війни

Коли: 27-28 травня

Де: місто Івано-Франківськ

Відбір учасників відбувається на конкурсних засадах. 

Для участі потрібно заповнити форму (https://docs.google.com/forms/d/1LZ-17jZRzaAqmjY-3gBRSU5NBvzcm2A6CphWWOIUzTs/editдо 23:59 4 травня 2023 року та надіслати мотиваційний лист, CV та приклад власного журналістського матеріалу на пошту souspilnistfoundation@gmail.com.

Участь безкоштовна. Фундація Суспільність покриє витрати на проїзд та забезпечить учасників проживанням і харчуванням в Івано-Франківську під час участі у Школі.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 097 587 82 11 – Ліда, 067 444 56 80 – Олена або souspilnistfoundation@gmail.com.

administrator

Related Articles