Шмигаль: Загалом в Україні підключено до тепла вже близько 70% будинків і соціальної інфраструктури

Київ. 11 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що загалом в Україні підключено до тепла вже близько 70% будинків і соціальної інфраструктури.

"Загалом в Україні підключено до тепла вже близько 70% будинків і соціальної інфраструктури. Проте в усіх областях і містах мають бути якісно облаштовані пункти обігріву. Це особиста відповідальність мерів, голів громад та очільників ОВА", – цитує Шмигаля пресслужба уряду за результатами наради з головами обласних військових адміністрацій західних регіонів держави щодо проходження опалювального сезону.

Зазначається, що голови ОВА відзвітували про старт опалювального сезону у своїх регіонах. Зокрема, на Закарпатті та у Хмельницькій області запущені в роботу 100% котелень, у Тернопільській – майже 100%, на Волині – 93%, в Івано-Франківській області – 92%, у Львівській – 27%, у Рівненській – 94%, у Чернівецькій області – понад 70%.

"Треба навчитися жити в режимі постійного заощадження та максимально забезпечити громади альтернативними енергогенеруючими засобами. Рішенням уряду ми вже звільнили від сплати ПДВ та ввізного мита товари для енергетики та забезпечення тепла", – зазначив прем’єр.

За його словами, важливий своєчасний старт опалювального сезону, що знімає перенавантаження з електромережі.

administrator

Related Articles