Соціальний працівник_ця (кейс-менеджер_ка), Психолог_иня

Громадська організація «Рада жінок Донеччини» оголошує конкурс на посади фахівців та фахівчинь мобільної бригади соціально-психологічної допомоги

З 2015 року громадська організація будує психологічну та соціальну підтримку жінок та дітей, які постраждали від війни. Останні п’ять років ми активно працювали над створенням сервісів для потерпілих від насильства у Маріуполі та населених пунктах навколо. Завдяки співпраці з місцевою владою та міжнародними організаціями, іншими громадськими організаціями, ми змогли відкрити два кризові центри (шелтери) та консультаційний денний центр для жінок. Розпочали роботу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, побудували систему міжвідомчої взаємодії між структурами, які згідно законодавства України повинні реагувати та попереджати випадки GBV/DV.

Внаслідок військових дій, наша організація вимушена була змінити місце дислокації, тимчасово знаходимося в Закарпатській області, проте продовжуємо працювати для жінок Донецької, Луганської, Запорізької і Херсонської областей, а також всіх жінок з постраждалих від війни громад.

У травні 2022 року, за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення, ми плануємо розпочати роботу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для того, щоб поінформувати жінок та дівчат про наявні в регіоні сервіси та формати допомоги для осіб, які постраждали внаслідок військових дій та були вимушені переїхати до Закарпатської області, у тому числі для постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Географія діяльності мобільної бригади: Закарпатська область, Мукачівський район.

До складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги входить:

Соціальний працівник_ця (кейс-менеджер_ка)

Обов’язки: проводить оцінку потреб та з’ясовує поточну ситуації, інформує, надає консультацію щодо отримання необхідної допомоги, складає план подальшої роботи з жінками та дівчатами. У разі виявлення проблеми насильства, долучає відповідних фахівців, інформує відповідні структури, за згодою постраждалої. Перенаправляє та сприяє в отриманні додаткових послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових, забезпечення проходження реабілітації тощо).

Основні вимоги:
Ступінь магістра/спеціаліста,
Досвід з питань надання соціальних послуг,
Знання основних прав отримувачів послуг, видів та переліку соціальних послуг, а також мережі установ та організацій, що їх надають
Знання методів та технологій організації соціальних послуг та заходів соціальної підтримки осіб/сімей, які потрапили у складні життєві обставини, у тому числі стандартів надання соціальних послуг
Знання критеріїв та методів оцінювання індивідуальних потреб клієнтів з метою складання індивідуального плану надання соціальних послуг, організації соціальної підтримки.
Наявні навички визначення послуг та видів необхідної допомоги, перенаправлення клієнта до інших організацій, де він може отримати необхідні послуги і допомогу.

Психолог_иня

Обов’язки: проводить діагностику (оцінювання) психологічного стану постраждалої особи, надає психологічну допомогу жінкам та дівчатам зі зниження рівня стресу, тривоги, з адаптації у приймаючій громаді, проводить консультування осіб, які опинились в ситуації домашнього насильства та насильства за ознакою статі, у разі потреби перенаправляє до інших профільних фахівців та сприяє в отриманні додаткових послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових, забезпечення проходження реабілітації тощо), проводить психокорекційні заходи з застосуванням інструментів, які відповідають індивідуальним потребам жінок та дівчат.

Основні вимоги:
Ступінь магістра/спеціаліста в галузі психологічних наук.
Досвід роботи з травматичними наслідками війни, домашнього насильства, насильства за ознакою статі.
Знання та практика щодо впровадження різних психологічних методів роботи
Знання та досвід проведення індивідуального консультування та групової роботи.
Наявність підтверджуючих документів про проходження спеціалізованих тренінгів або курсів щодо роботи травматичними наслідками війни, домашнього насильства, насильства за ознакою статі.

Соціальний педагог/иня

Обов’язки: інформаційну роботу з питань зайнятість/працевлаштування, профілактики соціально небезпечних хвороб, протидії торгівлі людьми, домашньому насильству та насильству за ознакою статі, в тому числі із залученням у разі потреби фахівців інших органів, служб, організацій; надає інформацію про найближчі лікувальні заклади, центри правової допомоги та інше.

Основні вимоги:
Ступінь магістра/спеціаліста,
Досвід з питань надання соціальних послуг,
Досвід проведення інформаційно-просвітницької роботи,
Наявні навички залученням у разі потреби фахівців інших органів, служб, організацій.

Термін дії договору цивільно-правового характеру: травень – червень 2022 року.

Графік роботи: виїзди до приймаючих громад три рази на тиждень, два дні на тиждень – робота з документами та планування роботи відповідно до функціональних обов’язків.

Фахівцями_чинями мобільної бригади будуть формуватися набори першої необхідності та надаватись жінкам та дівчатам, відповідно до проведеної оцінки потреб.

Якщо Ви зацікавлені працювати у складі команди ГО «Рада жінок Донеччини», до 8 травня 2022 року направляйте резюме на електронну адресу: wldmariupol@gmail.com. В темі листа вкажіть, яка посада Вас цікавить. 

administrator

Related Articles