SpaceX готується запустити на орбіту нову партію інтернет-супутників Starlink

Вашингтон. 31 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ракета-носій Falcon 9 у середу стартує на орбіту з черговою партією з 52 міні-супутників для поповнення орбітального угруповання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink, повідомила компанія-розробник SpaceX.

Запуск буде здійснено зі стартового майданчика SLC-4E на базі американських Космічних сил Ванденберг у Каліфорнії у вівторок о 23:02 за часом Тихоокеанського узбережжя США.

Це буде 87-м за рахунком запуском інтернет-супутників із травня 2019 року в межах проєкту Starlink і 18-м із початку поточного року. SpaceX вивела на орбіту вже понад 4,4 тис. таких супутників. Частина з них вийшла з ладу або зійшла з орбіти. Понад 4,1 тис. апаратів залишаються на орбіті в робочому стані.

Водночас перший багаторазовий ступінь ракети-носія, який використовують для запусків уже в 14-й раз, матиме через приблизно дев’ять хвилин після старту здійснити керовану вертикальну посадку на морську платформу-дрон Course I Still Love You, що розташована в Тихому океані.

administrator

Related Articles