Стійкі та гнучкі

У йозі є одна проста, але цікава техніка: ви спостерігаєте за собою збоку, подумки піднімаючись над собою. Ця техніка дозволяє збалансувати ваші думки, оцінити себе зараз і правильно спроектувати майбутнє.

В умовах гібридної війни зараз для України та й для всього світу саме час спроектувати майбутнє.

Життя після війни має бути переосмислене.

З таким сусідом українці повинні завжди думати про бомбосховища у школах, про сховища у всіх місцях скупчення людей.

А ще Україна має думати про захист свого інформаційного середовища та просування бренду країни, своєї культури, мистецтва, бізнесу, різних ідей за кордоном.

Війна – це насильницька зміна порядку життя.

Гібридна війна – це і тут, і там, і водночас ніде.

Гібридна війна спрямована на досягнення перш за все політичних цілей.

Тому вона прагне контролювати не стільки сили супротивника, скільки власне населення і населення супротивника.

За успішного маніпулювання масами можна досягти практично будь-якої мети – перемогти супротивника, позбутися конкурентів або розпалити війну.

Дезінформація – унікальний продукт, оскільки створюється спеціально для цільового споживача.

Інформаційна війна змінює інформаційний порядок, коли всі починають говорити не тими словами. Думку меншості, наприклад, намагаються перетворити на думку більшості.

Основна мета інформаційних воєн – маніпулювання масами, впровадження у суспільну свідомість відповідних ідей та установок, дезінформація, ослаблення певних переконань, залякування власного народу чином ворога, супротивника своєю силою, захоплення ринку для своєї економіки тощо.

Успішна інформаційна кампанія підтримує стратегічні цілі та впливає на здатність конкурента приймати ефективні рішення, щоб інша сторона не могла діяти чи вести війну скоординовано та ефективно.

Пропаганда – це систематична діяльність, що включає формування необхідного сприйняття аудиторією повідомлення, що доставляється їй, маніпулювання процесом мислення і поведінки аудиторії.

Основне завдання інформаційної зброї – “розруха в головах”, яка призводить не тільки до розрухи в економіці, але й до втрати національних, духовних цінностей та веде до краху всього суспільства.

Крім того, метою інформаційної війни, яку ми бачимо сьогодні і бачитимемо ще довго з боку Росії, є створення розбрату між членами НАТО та Євросоюзу, внаслідок чого вони не можуть дійти консенсусу, та серед населення Європи.

Я бажаю всім бути гнучкими та стійкими, як у йозі.

Yuliya Matvyeyeva

Text in English 

administrator

Related Articles